Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 3.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 3.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #LIDOBratislava
V sobotu 26.9.2020 odohrali kobylky zápas 3. kola florbalovej extraligy mužov, keď na domácej palubovke privítali tím Lido Bratislava.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Lido Bratislava 4:5
(0:1, 2:2, 2:0)
Góly kobyliek: Baránek 2, Miške, Franek
Vylúčenia: 2:3
Rozhodovali: Kučera, Glonek
Diváci: 93
Vo vyrovnanom zápase v ktorom sa striedalo vedenie na oboch stranách boli úspešnejší hostia z Bratislavy, ktorí si vytvorili v záverečnej tretine dvojgólový náskok, ktorý dokázali korigovať kobylky v poslednej minúte zápasu na konečných 4:5. Kobylky opäť doplatili na nepremieňanie šancí a hrubé individuálne chyby, z ktorých sa musia poučiť do nasledujúcich zápasov. Florbalová extraliga mužov pokračuje svojim 4.kolom nasledujúci víkend, keď kobylky vycestujú do Košíc, kde odohrajú zápas proti miestnemu ATU.
Zostava kobyliek: Šuška Jak., Hazucha - Tulák, Ftorek, Baránek, Kelbel, Miške, Kuka, Šuška Ján - Mirt, Škvarna, Gavlák, Hruška, Franek, Málus, Jančo S., Vrábel, Sedlák, Matejička, Jančo M.. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.