Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 2.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 2.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #ZáhorskáBystrica
V sobotu 19.9.2020 vycestovali kobylky do Záhorskej Bystrice, kde odohrali zápas 2. kola proti miestnemu Tsunami.
Tsunami Záhorská Bystrica - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 8:4
(4:2, 3:2, 1:0)
Góly kobyliek: Málus 2, Miške, Kuka
Vylúčenia: 0:3
Rozhodovali: Drienka, Majer
Diváci: 80
V zápase s množstvom šancí na oboch stranách boli úspešnejší domáci, ktorí dokázali svoje šance využiť a už v úvodnej tretine si vytvorili dvojgólový náskok, ktorý do konca zápasu ešte navýšili. Aj keď sa dostali kobylky do šancí, ich pokusy končili na výborne chytajúcom brankárovi alebo obrane domácich. Naopak hráči Tsunami mali rýchle prečíslenia, ktoré dokázali trestať do prázdnej brány kobyliek. V záverečnej tretine sa naskytla kobylkám výhoda presilovej hry o dvoch hráčov, ale ani v nej sa nedokázali strelecky presadiť. Domáci sa tak mohli tešiť po záverečnom hvizde z víťazstva 8:4. V 3. kole sa predstavia kobylky konečne na domácej palubovke, keď v sobotu 26.9.2020 o 15:30 privítajú v ŠH Rosinská cesta tím Lido Bratislava.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Šuška - Tulák, Ftorek, Baránek, Kelbel, Miške, Kuka, Sedlák - Mirt, Jančo, Melega, Hruška, Franek, Málus, Cvacho, Škvarna, Gavlák, Vrábel, Matejička.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.