Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 21. kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 21. kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #1.FBCTrenčín
V sobotu 29.2.2020 pokračovala florbalová Extraliga mužov 21. kolom, keď kobylky vycestovali do Trenčína, kde odohrali zápas proti miestnemu 1. FBC.
1. FBC florbal Trenčín - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 9:5
(1:2, 2:2, 6:1)
Góly kobyliek: Franek 2, Melega, Škvarna, Galovič
Vylúčenia: 0:2
Rozhodovali: Glonek, Kučera
Diváci: 200
Napriek oklieštenej zostave, keď zo zdravotných dôvodov a povinnosti v extralige juniorov nenastúpilo na zápas niekoľko hráčov, boli kobylky odhodlané podať čo najlepší výkon. Aj keď boli domáci hráči častejšie na loptičke, kobylky pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Po dvoch z nich sa presadil Melega, Škvarna a po úvodnej tretine vyhrávali kobylky 2:1. V druhej tretine dostávali hráči Trenčína kobylky častejšie do tlaku, ale na dva góly domácich dokázali reagovať presnými zásahmi Franek a Galovič. V záverečnej tretine tlak domácich vyvrcholil v 49. až 54. minúte, kedy sa hráči Trenčína dostali piatimi presnými zásahmi do vedenia 9:4. V 55. minúte upravoval na konečných 9:5 pre 1. FBC Trenčín druhým presným zásahom v zápase Franek. Po 21. kole ostávajú kobylky naďalej na 8. mieste extraligovej tabuľky. Posledné 22. kolo odohrajú kobylky v sobotu 7.3.2020, keď o 14:00 privítajú na domácej palubovke Florko Košice.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Hazucha - Vrábel, Kuka, Baránek, Málus - Galovič, Škvarna, Franek, Hruška, Melega, Kubička, Maľa.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.