Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 18. kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 18. kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #SnipersBratislava
V sobotu 8.2.2020 pokračovala Extraliga mužov svojim 18. kolom, keď vycestovali kobylky do Záhorskej Bystrice, kde odohrali zápas proti Snipers Bratislava.
Snipers Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 5:6 (2:1, 1:4, 2:1)
Góly kobyliek: Melega 2, Málus, Franek, Jančo, Škvarna
Vylúčenia: 3:0
Rozhodovali: Tomáš, Kováčik
Diváci: 80
Kobylky mali vynikajúci vstup do zápasu, keď sa v 2. minúte ujali vedenia 1:0. Kobylky pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov, napriek tomu sa do konca úvodnej tretiny dokázali presadiť dvoma gólmi hráči Snipers Bratislava. V druhej tretine začali kobylky aktívnejšie napádať rozohrávku Snipers, čoho odmenou im boli štyri góly po presných zásahoch Melegu, Franeka a Janča. Hráči Snipers sa dokázali presadiť len jedným presným zásahom aj vďaka výborným zákrokom brankára kobyliek Šušku, ktorý zneškodnil aj trestné strieľanie. V záverečnej tretine išli kobylky do vedenia 6:3 po góle Škvarnu, ale počas následnej presilovej hry inkasovali na 6:4. V 52. minúte mali kobylky možnosť trestného strieľania, ale nedokázali ho premeniť. Počas záverečnej hry bez brankára Snipers inkasovali kobylky gól na 6:5, ale jednogólový náskok si už do konca zápasu ustrážili. Po víťazstve 6:5 si kobylky pripísali do tabuľky 3 body a poskočili v tabuľke na 7. miesto. 19. kolo odohrajú kobylky v sobotu 15.2.2020, keď vycestujú do Spišskej Novej Vsi.
Zostava kobyliek: Šuška, Hazucha - Tulák, Štefanko, Baránek, Koza, Miške, Kuka, Ftorek - Cvacho, Franek, Škvarna, Hruška, Málus, Gavlák, Jančo, Melega, Vrábel. Tréner: Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.