Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 16.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 16.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #ATUKošice
Florbalová extraliga mužov pokračovala v sobotu 18.1.2020 svojim 16. kolom. Kobylky vycestovali do Košíc, kde odohrali zápas proti miestnemu ATU.
ATU Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 8:5
(1:3, 2:1, 5:1)
Góly kobyliek: Galovič, Škvarna, Borik, Kubička, Franek
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Roba, Lengvarský
Diváci: 115
Kobylky mali vynikajúci vstup do zápasu, keď v 5. minúte vyhrávali po góloch Galoviča a Škvarnu. Domáci znížili na 1:2, ale kobylky odpovedali gólom Borika a po úvodnej tretine sa išlo do šatní za stavu 3:1 pre kobylky. V druhej tretine hráči ATU zvýšili tlak, hrali častejšie na loptičke, ale kobylky pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Na dva góly domácich hráčov dokázali kobylky odpovedať gólom Kubičku. Do poslednej tretiny sa išlo za stavu 4:3 pre kobylky, ale nezačala pre kobylky najlepšie. Po smolných góloch, keď si kobylky strelili jeden gól vlastný po nešťastnom teči, góle od polovice ihriska a góle hruďou si hráči ATU vytvorili dvojgólový náskok, na ktorý odpovedal v 54. minúte presnou strelou Franek. Za stavu 6:5 pre ATU otvorili kobylky hru a inkasovali dva góly. Na stave 8:5 pre ATU nezmenila nič ani záverečná hra bez brankára kobyliek.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Hazucha - Štefanko, Borik, Koza, Baránek, Miške, Tulák - Galovič, Franek, Škvarna, Hruška, Málus, Kubička, Cvacho, Mirt, Melega. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.