Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 14.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga juniorov 14.kolo
HASTAG #Extraligajuniorov #Grasshoppers #Mútne
V sobotu 11.1.2020 pokračovala po krátkej prestávke svojím 14. kolom extraliga juniorov, keď kobylky vycestovali v oklieštenej zostave do Mútneho.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBK Hornets Mútne 3:5
(1:2, 2:3, 0:0)
Góly kobyliek: Sypták, Malík, Tulák
Výlučenia: 1:3
Rozhodovali: Žilka, Kubaščík
Počet divákov: 60
Do tohto zápasu nevstúpili kobylky tak ako si predstavovali, no aj napriek tomu sa v 10. minute presadil gólom Sypták. Kobylky postupom času doplatili na ležérne tempo hry, ktorým sa prezentovali a tak sa odchádzalo po 1. tretine do šatní za stavu 2:1 pre domáce Hornets. Do druhej tretiny išli kobylky s tým že napravia svoje chyby a zvýšia svoju aktivitu na ihrisku. K tomu im mala pomôcť aj 5 minútová presilovka, ktorú získali v úvode druhej tretiny. V nej sa síce zakrátko presadil Malík, no kobylky v ňom aj raz inkasovali po vlastných chybách. Ku koncu presilovky sa zaslúžil o vyrovnanie Tulák, a tak mali kobylky možnosť začať odznova. To sa im však nepodarilo, keď 5 minút pred koncom tretiny inkasovali hneď dva krát a do šatni sa odchádzalo za stavu 5:3 pre domácich. Do poslednej časti zápasu kobylky nastúpili s cieľom spraviť ešte niečo so zápasom a aj s nepresvedčivým herným prejavom. Ani to sa im však nepodarilo, keď sa nedokázali ani raz gólovo presadiť a tak kobylky po slabšom výkone podľahli súperovi z Mútneho a odchádzajú bodovo naprázdno.
Najbližšie môžu kobylky svoje zaváhanie napraviť 25.1.2020, keď vycestujú do Piešťan, kde odohrajú zápas proti miestnemu FBC Páv Piešťany.
Zostava kobyliek: Šuška Jakub, Piovár - Tulák, Baumgartner, Kelbel, Sypták, Gavlák, Malík, Jančo M., Černák, Žikla, Jarina, Koreňovský. Tréner: Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.