Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 14.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 14.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #Prešov
Florbalová extraliga mužov pokračovala po vianočnej prestávke svojím 14. kolom. Kobylky vycestovali v pondelok 6.1.2020 do Prešova, kde odohrali zápas proti miestnemu FBC.
FBC Prešov - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 6:4
(2:4, 1:0, 3:0)
Góly kobyliek: Kuka, Štefanko, Baránek, Škvarna
Vylúčenia: 0:1
Rozhodovali: Juhás, Červený
Diváci: 90
Úvodná tretina vyšla lepšie kobylkám, keď sa z množstva šancí dokázali presadiť Kuka, Štefanko, Baránek a Škvarna. Domáci sa dokázali presadiť len dvoma presnými zásahmi a aj preto sa išlo po úvodnej tretine do šatní za stavu 4:2 pre kobylky. V druhej tretine boli domáci hráči Prešova častejšie na loptičke a dostávali sa do množstva šancí z ktorých sa ujala len jedna. Naopak kobylky nedokázali nájsť recept na pozornú obranu domácich. Za stavu 4:3 nastúpili kobylky odhodlané navýšiť náskok, ale z viacerých šancí sa nedokázali presadiť ani raz. Naopak domáci troma gólmi otočili stav zápasu a po prehre 4:6 si kobylky nepripísali do tabuľky žiadny bod.
Florbalová extraliga mužov bude pokračovať svojim 15. kolom v sobotu 11.1.2020, keď o 16:00 privítajú na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina tím AS Trenčín.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Šuška - Štefanko, Mirt, Kuka, Miške, Tulák - Galovič, Škvarna, Melega, Hruška, Baránek, Franek, Cvacho, Gavlák, Maľa. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.