FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Florko Košice 7:3
Góly kobyliek: Gavlák 2, Sypták, Jančo S., Mirt, Cvacho, Ftorek
Vylúčenia: 2:2
Rozhodcovia: Vráblik, Prosický
Diváci: 70
Mladé kobylky si vytvorili rozhodujúci náskok v prvej tretine, ktorú vyhrali 3:1. Aj keď sa dostali hostia do šance, výbornými zákrokmi sa prezentoval brankár Kobyliek Šuška. V druhej tretine kobylky náskok navýšili a po štyridsiatich minútach sa išlo do šatní za stavu 5:2. V záverečnej tretine si kobylky náskok postrážili a po víťazstve 7:3 si pripísali do tabuľky 3 body. V nedeľu 22.12.2019 o 14:00 privítajú kobylky na domácej palubovke lídra súťaže ATU Košice.
Zostava kobyliek: Šuška Jak., Piovár - Ftorek, Žikla, Gavlák, Koreňovský, Tulák, Černák, Jančo M., Jančo S., Kelbel, Matejička, Šuška Ján, Sypták, Zelník, Malík, Cvacho, Jarina, Mirt. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.