Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 12.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 12.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #Púchov
Florbalová extraliga pokračovala v sobotu 12. kolom. Kobylky vycestovali do Púchova, kde odohrali zápas proti miestnemu FBK.
FBK Púchov - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 6:12
(2:2, 2:2, 2:8)
Góly kobyliek: Melega 5, Jančo 2, Borik 2, Cvacho, Miške, Škvarna
Vylúčenia: 1:5
Rozhodovali: Janáček, Ryba
Diváci: 55
Kobylky mali dobrý vstup do zápasu, keď sa ujali vedenia 2:0. Potom však poľavili, čo využili domáci na vyrovnanie 2:2. Kobylky boli častejšie na loptičke, ale hráči Púchova pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov, ktoré kobylkám spôsobovali problémy. Keď sa dostali kobylky do vyloženej šance, nedokázali ju využiť aj preto bol stav po dvoch tretinách vyrovnaný 4:4. Definitívne dokázali kobylky zlomiť odpor domácich až v poslednej tretine a po víťazstve 12:6 sa mohli tešiť z troch bodov. Strelecky v zápase explodoval Denis Melega, ktorý sa prezentoval piatimi presnými zásahmi. 13. kolo odohrajú kobylky už túto sobotu 21.12.2019, keď o 16:00 privítajú na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta tím FBK Nižná.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Šuška - Borik, Mirt, Baránek, Koza, Miške, Kuka - Galovič, Škvarna, Melega, Hruška, Franek, Málus, Cvacho, Jančo, Mišák, Maľa. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.