Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 11.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 11.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #FlorkoKošice
Florbalová extraliga mužov pokračovala v sobotu 7.12.2019 svojim 11. kolom, keď kobylky vycestovali do Košíc, kde odohrali zápas proti miestnemu Florku.
Florko Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 7:5
(3:2, 1:1, 3:2)
Góly kobyliek: Maľa 2, Kuka, Škvarna, Cvacho
Vylúčenia: 2:2
Rozhodovali: Kulich, Masár
Diváci: 65
Po úvodnej oťukávačke mali v 6. minúte kobylky výhodu trestného strieľania, ktoré žiaľ nedokázali využiť. V 10. minúte mali výhodu trestného strieľania domáci, ktorí boli úspešnejší ako kobylky a išli do vedenia 1:0. Z vedenia sa však dlho netešili, pretože v 12. minúte vyrovnával na 1:1 Maľa. V 14. minúte išli do vedenia opäť domáci, ale v 18. minúte vyrovnával na 2:2 pohotovou strelou Kuka. Záver prvej tretiny vyšiel opäť domácim, ktorí využili nekoncentrovanosť kobyliek a v čase 19:59 išli do vedenia 3:2. Úvod druhej tretiny patril opäť domácim, ktorí išli v 2. minúte do vedenia 4:2. V nasledujúcich minútach hráči Florka umnou hrou kontrolovali priebeh stretnutia o čom svedčí aj fakt, že kobylky mali prvú strelu na bránu v druhej tretine až v 30. minúte.
Kobylky našli recept na pozornú obranu domácich až v 38. minúte, keď sa presadil opäť Maľa. V tretej tretine odskočili domáci kobylkám troma gólmi na 7:3, ale kobylky sa nevzdali a zásluhou Škvarnu a Cvacha korigovali na konečných 7:5.
12. kolo florbalovej extraligy odohrajú kobylky už túto sobotu 14.12.2019, keď vycestujú do neďalekého Púchova, kde odohrajú zápas o 14:00.
Zostava kobyliek: Šuška, Gajdoš - Štefanko, Kuka, Baránek, Koza, Miške, Mirt, Tulák - Galovič, Dianiška, Škvarna, Hruška, Málus, Franek, Cvacho, Melega, Maľa. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.