Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 9.kolo...
Galéria
VideoBoard
Extraliga juniorov 9.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #LidoBratislava
Florbalová extraliga mužov pokračovala v sobotu 23.11.2019 svojim 9. kolom, keď kobylky vycestovali do Bratislavy, kde odohrali zápas proti Lidu Bratislava.
Lido Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 10:3
(3:2, 2:1, 5:0)
Góly kobyliek: Kuka, Cvacho, Škvarna
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Veninger, Beňo
Kobylky mali dobrý vstup do zápasu, v 3. minúte išli do vedenia zásluhou Kuku. Domáci reagovali raketovo, keď o päť sekúnd vyrovnali na 1:1. V nasledujúcich minútach mali šance oba tímy, ale úspešnejší boli domáci, ktorí išli do vedenia 3:1. V závere úvodnej tretiny znižoval svojim premiérovým gólom v extralige na 2:3 Cvacho. Do druhej tretiny vstúpili kobylky odhodlane, ale z množstva vyložených šancí sa nedokázali presadiť. Naopak Lido svoje šance využilo a išlo do vedenia 5:2. V závere druhej tretiny znižoval na 3:5 navrátilec kobyliek Škvarna. Do poslednej tretiny nastúpili kobylky odhodlané otočiť priebeh stretnutia, ale domáci ich nenechali na to ani pomyslieť. Piatimi gólmi stanovili konečné skóre na 10:3 a zaslúžene vyhrali.
10. kolo florbalovej extraligy odohrajú kobylky už tento piatok 29.11.2019, keď o 19:00 privítajú na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina tím 1. FBC Trenčín.
Zostava kobyliek: Gajdoš - Štefanko, Borik, Baránek, Koza, Škvarna, Kuka - Galovič, Mišák, Maľa, Hruška, Málus, Franek, Cvacho, melega, Dianiška. - Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.