30.OKTÓBRA 2019
Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 8. a 9.kolo
Navigácia stránky
Galéria
VideoBoard
Extraliga juniorov 8. a 9.kolo
HASTAG #Extraligajuniorov #Grasshoppers #ZáhorskáBystrica #SnipersBratislava
Uplynulý víkend kobylky vycestovali do Bratislavy, kde v sobotu 16.11.2019 odohrali 8. kolo juniorskej extraligy proti Tsunami Záhorská Bystrica a o deň neskôr odohrali 9. kolo proti Snipers Bratislava.
Tsunami Záhorská Bystrica - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 10:2
(1:1, 5:0, 4:1)
Góly kobyliek: Jančo M., Tulák
Výlučenia: 2:2
Rozhodovali: Wlachovský, Turlík
Počet divákov: 19
Kobylky do tohto zápasu vstúpili odhodlaní pobiť sa o 3 body, no už od úvodu sa kopilo množstvo chýb, z ktorých súper využil len jednu a z našej strany sa v 16. minúte presadil Jančo M. a tak sa do šatni odchádzalo za nerozhodného stavu. Ako rozhodujúca sa ukázala druhá tretina kde kobylky zaspali úvod a domáci odskočili do rozhodujúceho náskoku, ktorý sa kobylky márne pokúšali dobiehať. V tretej tretine už bolo o víťazovi rozhodnuté a tak aj vyzerala hra kobyliek, množstvo nepremenených šancí a diery v obrane rozhodli o výsledku.
Snipers Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:8 (1:4, 1:2, 2:2)
Góly kobyliek: Malík 2, Mirt 2, Kelbel 2, Sypták, Matejička
Výlučenia: 0:2
Rozhodovali: Beňo, Sklenica
Počet divákov: 20
V nedeľnom zápase to už bola iná pesnička. Kobylky od začiatku diktovali tempo hry, plnili pokyny trénera a tak po prvej tretine svietilo na tabuli skóre 1:4. V druhej tretine kobylky nepoľavovali v tempe, v 3. minúte sa presadil Kelbel, domáci odpovedali dvomi gólmi v rozpätí 6 minút, no v 18 minúte sa po ukážkovej asistencií od Matejičku presadil kapitán Mirt, a tak sa odchádzalo do šatni za stavu 2:6. V tretej tretine ešte padlo na každej strane po dvoch góloch a tak sa kobylky tešia z 3 bodov, ktoré si pripisujú do tabuľky.
Najbližšie vycestujú kobylky 30.11.2019 do Banskej Bystrice, kde si zmerajú sily s miestným tímom FBK BCF Dukla Banská Bystrica, a o deň neskôr vycestujú do Modry, kde si zmerajú sily s miestným FBC Blueberries.
Zostava kobyliek: Šuška Jakub, Piovár, Baumgartner Ra. - Tulák, Ftorek, Kelbel, Šuška Ján, Baumgartner Ru., Sypták - Mirt, Cvacho, Žikla, Matejička, Malík, Gavlák, Koreňovský, Jančo M., Černák, Zelník. Tréneri: Veneny, Sedlák. Vedúci tímu: Sypták.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.