Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 7.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 7.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #SnipersBratislava
V nedeľu 3.11.2019 v dohrávke 7. kola privítali kobylky na domácej palubovke Snipers Bratislava.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Snipers Bratislava 8:7 p.s.n.
(4:2, 3:2, 0:3, 0:0, 1:0)
Góly kobyliek: Dianiška 2, Hruška, Francl, Maľa, Galovič, Melega, rozhodujúci samostatný nájazd Galovič
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Beňo, Sklenica
Diváci: 100
V úvodnej tretine boli aktívnejšie kobylky, ktoré boli častejšie na loptičke a dostávali sa do množstva šancí. Po góloch Hrušku, Francla, Maľu a Galoviča viedli kobylky po prvej tretine 4:2. Úvod druhej tretiny vyšiel lepšie hosťom, ktorí dvoma gólmi vyrovnali na 4:4. Kobylky sa následne upokojili a dvoma gólmi Dianišku a jedného Melegu upravili stav stretnutia po štyridsiatich minútach na 7:4. Vstup do tretej tretiny mali opäť lepší hostia z Bratislavy, ktorí boli častejšie na loptičke a kobylky dostávali pod veľký tlak. Odmenou im boli tri góly a v 50.minúte vyrovnali na 7:7. Do konca tretej tretiny a ani v predĺžení sa nepodarilo nikomu skórovať aj keď šance mali oba tímy a preto prišli na rad samostatné nájazdy. V nich zatiahol roletu na bránke kobyliek Gajdoš, ktorý zneškodnil tri nájazdy. Strelecky sa dokázal presadiť len skúsený matador Galovič a tak sa mohli kobylky tešiť z víťazstva 8:7 po samostatných nájazdoch. Svoju extraligovú premiéru si v drese kobyliek odkrútil Tulák.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš, Solárik - Vrábel, Štefanko, Baránek, Koza, Tulák, Miške - Galovič, Melega, Mišák, Hruška, Franek, Francl, Mirt, Maľa, Dianiška. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.