Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 6.kolo
HASTAG #Extraligajuniorov #Grasshoppers #Piešťany
V nedeľu 27.10.2019 privítali mladé kobylky na domácej palubovke tím FBC Páv Piešťany.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBC Páv Piešťany 15:2
(4:0, 7:0, 4:2)
Góly kobyliek: Cvacho 3, Gavlák 3, Jančo S. 2, Jarina 2, Tulák, Ftorek, Matejička, Sypták, Šuška Ján
Výlučenia: 2:1
Rozhodovali: Ďurík, Krúžel
Počet divákov: 35
Kobylky mali počas celého zápasu dominantnú prevahu a tak aj preto po druhej tretine domáci vyhrávali 11:0. V tretej tretine kobylky zvoľnili tempo hry a po svojich individuálnych chybách dovolili súperovi dvakrát skórovať. To však hosťom nepomohlo a kobylky ešte pridali 4 góly na svoje konto a tak sa radujú z víťazstva 15:2 a 3 bodov, ktoré si pripisujú do tabuľky.
Zostava kobyliek: Šuška Jakub, Piovár, Baumgartner - Tulák, Ftorek, Kelbel, Šuška Ján - Mirt, Jančo S. , Černák, Cvacho, Gavlák, Matejička, Jančo M., Jarina, Sypták, Kovalčík. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.