V sobotu 26.10.2019 pokračovala extraliga mužov 6. kolom, keď kobylky vycestovali do Záhorskej Bystrice.
Tsunami Záhorská Bystrica - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 11:6
Góly kobyliek: Jančo 2, Miške 2, Kubanda, Mišák
Rozhodovali: Gussner, Gruber
Vylúčenia: 0:0
Diváci: 70
Úvod zápasu nezastihol kobylky v najlepšej forme, domáci hráči hrali aktívne na loptičke a ich rýchly pohyb a prihrávky spôsobovali kobylkám problém. Aj keď sa dostali kobyly do šance, ich aktivita skončila na nepresnej koncovke. Naopak domáci boli veľmi efektívny a v 12. minúte kobylky prehrávali 0:3. Na 1:3 korigoval Miške a za tohto stavu sa odchádzalo aj na prvú prestávku. Do druhej tretiny chceli kobylky vstúpiť aktívnejšie, ale domáci ich svojou efektívnou koncovkou do žiadneho tlaku nepustili. V 34. minúte korigoval na 2:7 Mišák. Ku svojej hre sa dostali kobylky až v tretej tretine, kedy boli častejšie na loptičke a dokázali premeniť niekoľko šancí. Po 2 góloch Janča, Miškeho a Kubandu skončil zápas víťazstvom domácich Tsunami 11:6. V 7. kole privítajú kobylky na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina v nedeľu 3.11.2019 o 15:00 tím Snipers Bratislava.
Zostava Grasshoppers: Solárik, Gajdoš - Meliš, Štefanko, Kuka, Šeling, Miške, Baránek, Koza - Galovič, Melega, Mišák, Hruška, Málus, Franek, Mirt, Jančo, Dianiška, Maľa, Kubanda. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.