Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 5.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 5.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #ATUKošice
V nedeľu 13.10.2019 privítali kobylky na domácej palubovke v 5. kole extraligy mužov tím ATU Košice.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - ATU Košice 7:9
(3:1, 2:5, 2:3)
Góly kobyliek: Galovič 2, Melega 2, Málus 2, Miške
Vylúčenia: 6:6
Rozhodovali: Minarčik, Keillar
Diváci: 70
Kobylky mali vynikajúci vstup do zápasu, keď po prvej tretine vyhrávali po góloch Málusa a Miškeho 3:1. Rozhodujúcou sa ukázala druhá tretina, keď po zbytočných vylúčeniach a individuálnych chybách dokázali hostia z ATU Košice otočiť na 5:6. V poslednej tretine doháňali kobylky náskok hostí, ale vyrovnať sa im už nepodarilo a po prehre 7:9 si nepripísali do tabuľky žiadne body. Po týždňovej pauze bude pokračovať extraliga mužov v sobotu 26.10.2019, kedy vycestujú kobylky do Záhorskej Bystrice.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš, Šuška - Meliš, Štefanko, Miške, Kuka, Baránek, Koza, Šeling - Galovič, Mišák, Melega, Hruška, Málus, Franek, Mirt, Jančo, Maľa, Dianiška, Vavrica. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.