Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 5. kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga juniorov 5. kolo
HASTAG #Extraligajuniorov #Grasshoppers #Mútne
V piatok 11.10.2019 privítali mladé kobylky v predohrávke 5. kola na domácej palubovke tím Hornets Mútne.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Hornets Mútne 7:6 p.p.
(3:1, 2:1, 1:4, 1:0)
Góly kobyliek: Mirt 3, Jančo S. 2, Kelbel, Cvacho
Vylúčenia: 2:1
Rozhodovali: Vráblik, Provický
Diváci: 50
Mladé kobylky myli dobrý vstup do zápasu a po prvej tretine vyhrávali 3:1. Priebeh hry sa nezmenil ani v druhej tretine, kobylky hrali na loptičke, ale hostia pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Do tretej tretiny sa išlo za stavu 5:2, ale rozhodujúcim sa stalo zbytočné 4 minútové vylúčenie kobyliek, kedy hostia v priebehu dvoch minút vyrovnali na 5:5. V 55. minúte išli hostia do vedenia 5:6, ale v 60. minúte vyrovnal na 6:6 Mirt. Nasledovalo predĺženie, ktoré rozhodol po 20 sekundách Samuel Jančo. Kobylky si tak pripísali do tabuľky ďalšie 2 body.
Najlepším hráčom domácich bol vyhlásený Ladislav Mirt a za hostí Timotej Čuporák.
Zostava kobyliek: Piovár, Šuška Jak. - Ftorek, Žikla, Gavlák, Baumgartner, Tulák, Černák, Jančo M., Jančo S., Kelbel, Matejička, Šuška Ján, Koreňovský, Cvacho, Jarina, Mirt. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.