Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 4.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 4.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #ASTrenčín
V predohrávke 4. kola Extraligy mužov vyrazili kobylky v piatok do Trenčína, kde odohrali zápas proti miestnemu AS Trenčín florbal.
FK AS Trenčín - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:3 p.s.n.
(0:0, 1:0, 2:3. 0:0, 1:0)
Góly kobyliek: Maľa, Galovič, Kuka
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Cíbik, Tomáš
Diváci: 72
Domáci hráči AS Trenčín vstúpili do zápasu aktívne, boli častejšie na loptičke a dostávali sa častejšie do streleckých šancí. Naopak kobylky pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Aj vďaka výbornému výkonu brankára kobyliek Gajdoša sa išlo do šatní po prvej tretine za stavu 0:0. V druhej tretine sa obraz hry moc nezmenil, ale kobylky sa čoraz častejšie dostávali do nebezpečných šancí, ktoré končili na brankárovi domácich. Po 40. minútach sa išlo do šatní za stavu 1:0, keď sa dokázal presadiť len domáci Heleš. V tretej tretine sa dostali domáci do vedenie 2:0, ale kobylky rýchlo korigovali gólmi Maľu a Galoviča. AS Trenčín išiel v 55. minúte opäť do vedenia, ale v 58.
minúte vyrovnal Kuka. Po šesťdesiatich minútach svietilo na časomiere skóre 3:3 a preto sa išlo do predĺženia. V predĺžení oba tímy hrali takticky a napriek šancám na oboch stranách sa nedokázal presadiť ani jeden tím. V samostatných nájazdoch boli úspešnejší domáci a preto si po bojovnom výkone odnášajú kobylky z Trenčína aspoň jeden bod.
Najužitočnejším hráčom kobyliek bol vyhlásený Martin Gajdoš a za domácich Samuel Dávidek. Svoj strelecký účet si v Extralige mužov otvoril Patrik Maľa. 5. kolo odohrajú kobylky na domácej palubovke ŠH Rosisnká cesta v nedeľu 13.10.2019 o 15:00 proti tímu ATU Košice.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Solárik - Štefanko, Šeling, Kuka, Miške, Baránek, Koza, Tulák - Galovič, Mišák, Melega, Hruška, Málus, Franek, Vavrica, Mirt, Jančo, Maľa. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.