28.DECEMBRA 2019
Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga juniorov 3. A 4. kolo
Navigácia stránky
Galéria
VideoBoard
Extraliga juniorov 3. a 4. kolo
HASTAG #Extraligajuniorov #Grasshoppers #ATUKošiceFlorkoKošice
Počas tohto víkendu vycestovali mladé kobylky do Košíc, kde odohrali zápasy 3. a 4. kola. V sobotu odohrali zápas proti miestnemu ATU a v nedeľu proti miestnemu Florku.
3. kolo
ATU Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:2
(1:2, 2:0, 1:0)
Góly kobyliek: Koreňovský, Cvacho
Vylúčenia: 3.1
Rozhodovali: Glonek, Kučera
Kobylky mali vynikajúci vstup do zápasu, keď v 7. minúte vyhrávali 2:0.
Potom však začali preberať iniciatívu v zápase hráči ATU a štyrmi gólmi otočili stav zápasu na konečných 4:2.
4. kolo
Florko Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 2:8
(1:2, 1:4, 0:2)
Góly kobyliek: Jančo S. 3, Gavlák 3., Kelbel, Mirt
Vylúčenia: 3:2
Rozhodovali: Juhás, Blaško
Po úvodnej vyrovnanej tretine sa začali v druhej častejšie presadzovať kobylky a po štyridsiatich minútach sa išlo do šatní za stavu 6:2 pre kobylky. V tretej tretine pridali kobylky ešte dva góly a po záverečnom hvizde sa mohli tešiť z víťazstva 8:2. Hetrikom v zápase sa prezentovali Jančo S. a Gavlák. Z víkendového výjazdu v Košiciach si tak kobylky odnášajú 3 body. 5. kolo odohrajú kobylky v piatok 11.10.2019 o 19:00, keď na domácej palubovke privítajú Mútne.
Zostava kobyliek: Šuška Jak., Piovár - Ftorek, Tulák, Kelbel, Šuška Ján - Mirt, Jančo S., Zelník, Gavlák, Cvacho, Matejička, Jančo M., Černák, Koreňovský, Jackanín. Tréneri: Veneny, Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.