Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 3.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 3.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #Prešov
V sobotu 28.9.2019 odohrali kobylky 3. kolo, keď na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina privítali tím FBC Prešov.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBC Mikuláš Prešov 7:5
(1:2, 2:0, 4:3)
Góly kobyliek: Franek 2, Málus, Štefanko, Miške, Jančo, Dianiška
Vylúčenia: 2:2
Rozhodovali: Provický, Vráblik
Diváci: 68
Kobylky mali dobrý vstup do zápasu, keď sa v 5. minúte ujali vedenia 1:0 po góle Málusa. Inkasovaný gól paradoxne naštartoval hostí, ktorí hrali aktívne a dostávali sa do množstva šancí. Odmenou za ich aktivitu im boli dva góly a po dvadsiatich minútach sa išlo do šatní za stavu 1:2.
Do druhej tretiny vstúpili kobylky aktívne, častejšie strieľali na brankára hostí, čoho odmenou im boli dva góly Štefanka a Miškeho. Vstup do tretej tretiny mali opäť lepší hostia z Prešova, ktorí dvoma gólmi otočili na 3:4. Kobylky bleskovo odpovedali a v priebehu jednej minúty po góloch Franeka a Janča išli do vedenia 5:4. Hostia z Prešova sa však stále nevzdávali a v 55. minúte vyrovnali na 5:5. Odpor hostí sa podarilo kobylkám zlomiť až v závere zápasu, keď na konečných 7:5 zvyšovali Dianiška a Franek. Vo vyrovnanom zápase, v ktorom sa striedalo vedenie ako na hojdačke boli nakoniec úspešné kobylky a po víťazstve 7:5 si pripísali do tabuľky 3 body. Najužitočnejším hráčom zápasu bol za domácich vyhlásený Nicolas Solári a za hostí Martin Joščák. V 4. kole vycestujú kobylky do Trenčína, kde v piatok 4.10.2019 o 19:00 odohrajú zápas proti miestnemu AS.
Zostava kobyliek: Solárik, Gajdoš - Borik, Šeling, Štefanko, Miške, Kuka, Baránek, Koza - Galovič, Meliš, Mišák, Hruška, Franek, Málus, Mirt, Jančo, Dianiška, Maľa, Vrábel. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.