Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 2.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 2.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #Nižná
V sobotu 21.9. 2019 cestovali kobylky na 2. kolo Extraligy mužov do Tvrdošína, kde si zmerali sily s Nižnou.
TJ A – FbO Nižná – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 8:3
(1:0, 1:1, 6:2)
Góly Grasshoppers: Galovič, Mirt, Vrábel
Vylúčenia: 4:0
Diváci: 146
Rozhodovali: Glonek, Kučera
Kobylky vstúpili do stretnutia aktívnou hrou, no domáci otvorili skóre ako prvý na konci prvej tretiny.
V druhej tretine sa kobylkám podarilo v jej polovici vyrovnať na 1:1, keď sa v presilovej hre presadil Galovič. Vyrovnaný stav vydržal približne 5 minút a domáci sa znovu dostali do vedenia konkrétne 2:1.
Tretia tretina chalanom vôbec nevyšla. V jej úvode sa domáci dostali do vedenia 4:1 po chybách v obrane. Potom sa však Mirtovi a Vráblovi podarilo znížiť na 4:3 a mierne pozmenená zostava kobyliek si vytvárala veľa šancí. Znovu si však chalani nedali pozor v obrane a domáci sériou štyroch gólov zvýšili svoj náskok na konečných 8:3.
Kobylky tak v tomto zápase vyšli bodovo naprázdno a nachádzajú sa tak na 6. mieste tabuľky Extraligy mužov.
Zostava Grasshoppers: Solárik, Šuška – Meliš, Šeling, Baránek, Koza, Miške, Kuka – Galovič, Melega, Mišák, Vavrica, Hruška, Málus, Dianiška, Mirt, Mičiak, Vrábel, Kubička. Tréner: Veneny. Vedúci tímu: Sedlák.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.