Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Extraliga mužov 1.kolo
Galéria
VideoBoard
Extraliga mužov 1.kolo
HASTAG #Extraligamužov #Grasshoppers #Púchov
V nedeľu 15.9.2019 odohrali kobylky dohrávku 1. kola extraligy mužov, keď na domácej palubovke privítali nováčika z Púchova.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBK Púchov 10:3
(4:0, 4:1, 2:2)
Góly kobyliek: Jančo 2, Melega 2, Málus, Mišák, Galovič, Mirt, Miške, Dianiška
Vylúčenia: 2:4
Rozhodovali: Glonek, Kučera
Počet divákov: 115
Kobylky mali dobrý vstup do zápasu, keď v 12. minúte vyhrávali 4:0 po góloch Málusa, Galoviča, Mišáka a Janča. Hostia z Púchova pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov, ktoré kryl brankár domácich Solárik. Aj preto sa išlo do šatní po 20. minútach za stavu 4:0. Kobylky mali opäť vynikajúci úvod druhej tretiny a v 22. minúte viedli 7:0, keď sa presadili Miške, Mirt, Dianiška. Až v 29. minúte sa dokázali presadiť hostia, keď využili presilovú hru a znížili na 7:1. Záver tretiny však patril opäť kobylkám, keď dokázali taktiež využiť presilovú hru zásluhou Melegu. Úvod tretej tretiny napriek nepriaznivému stavu patril hosťom z Púchova, ktorí zatlačili domáce kobylky, čoho odmenou im boli dva góly a zníženie stavu na 8:3. Kobylky sa potom upokojili a gólmi Melegu, Janča uzavreli stav stretnutia na konečných 10:3. Najužitočnejším hráčom domácich bol vyhlásený Nicolas Solárik a za hostí Teodor Beriac. Svoj strelecký účet si v extralige mužov otvoril domáci Dianiška.
Zostava kobyliek: Solárik, Šuška - Meliš, Šeling, Štefanko, Miške, Koza, Kuka, Baránek - Galovič, Melega, Meliš, Hruška, Málus, Franek, Mirt, Jančo, Dianiška, Vavrica, Vrábel. Tréner: Veneny.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.