Galéria
VideoBoard
Priprava vs. FBK Raptors
HASTAG #Priprava #SuperPripravy
V druhom prípravnom zápase pred nadchádzajúcou sezónou 2019/2020 zvíťazili kobylky nad FBK Raptors 7:5.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBK Raptors 7:5
(2:4, 2:0, 3:1)
Góly kobyliek: Miške 2, Vrábel 2, Dianiška 2, Vavrica
Do zápasu v ktorom dostali priestor ďalší noví hráči nevstúpili kobylky najlepšie, keď v 10. minúte prehrávali 0:3. Súper bol pohyblivý a napádal domáce kobylky na ich polovici. Recept na obranu hostí sa podarilo nájsť Vráblovi, ktorý korigoval na 1:3. V 17. minúte počas vlastného oslabenia kobylky znížili na 2:3 zásluhou Dianišku, ale hostia do konca úvodnej tretiny korigovali na 2:4. V druhej tretine sa hral aktívny florbal so šancami na oboch stranách, ale presadiť sa dokázali len kobylky zásluhou Miškeho a Vrábla. Vstup do tretej tretiny mali lepší hostia, ktorí sa ujali vedenia 4:5. V závere zápasu však dokázali kobylky strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď sa dokázali presadiť Miške, Dianiška a Vavrica. V dodatočných piatich samostatných nájazdoch zvíťazili taktiež kobylky, keď sa dokázali presadiť premiérovo v mužskej kategórii Cvacho a skúsený matador Galovič. Naopak domáci brankár Sak dokázal zneškodniť štyri z piatich nájazdov. Najbližšie sa kobylky predstavia v termíne 15.-18.8.2019 na medzinárodnom turnaji Slovak floorball cup 2K19, ktorí sa uskutoční v Bratislave.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.