Rychlá navigácia > HomePage > Grasshoppers Live > Priprava vs. Žatva 90 Dolný Kubín
V dnešnom prípravnom zápase zvíťazili kobylky nad Žatvou 90 Dolný Kubín 6:4.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Žatva 90 Dolný Kubín 6:4
(3:2, 0:0, 3:2)
Góly kobyliek: Franek 2, Meliš, Miške, Jančo, Dianiška
Kobylky nemali najlepší vstup do zápasu a v 3. minúte prehrávali 0:2. Po góloch Meliša, Miškeho a Franeka dokázali kobylky do záveru prvej tretiny otočiť na 3:2. Kobylky tlačili, dostávali sa do šancí, ale ich pokusy končili na dobre chytajúcom brankárovi hostí alebo mimo brány. Naopak hostia pozorne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov, ktoré dokázal zneškodniť brankár kobyliek Šuška. V záverečnej tretine po góloch Franeka, Janča a Dianišku sa dostali kobylky do vedenia 6:2, ale záver zápasu si kobylky zkomplikovali, keď po individuálnych chybách dovolili súperovi znížiť na konečných 6:4. V dodatočných piatich nájazdoch boli úspešné taktiež kobylky, ktoré zvíťazili 3:2, keď boli úspešní Tulák, Mirt, Miške. Strelecký účet si v drese kobyliek otvorili novicovia Jakub Meliš a Ivan Dianiška. Ďalší prípravný zápas odohrajú kobylky v piatok 9.8.2019 o 19:00, keď na domácej palubovke ŠH Rosinská cesta Žilina privítajú FBK Raptors.
Zostava kobyliek: Šuška, Piovár - Borik, Meliš, Mirt, Francl, Vavrica, Miške, Tulák, Málus, Franek, Dianiška, Ďurnek, Kelbel, Mičiak, Kubanda, Kubička, Vrábel, Jančo, Ftorek. Tréner: Baránek.
Nábor mladých kobyliek
Florbalový oddiel FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina organizuje v mesiaci september nábor nových hráčov (chlapcov aj dievčat) vo veku 5 až 14 rokov do mládežnických kategórii. V prípade záujmu si príďte florbal vyskúšať. Na začiatok vám stačia veci na cvičenie do haly.